Prezeska Fundacji Start-ED, Managerka projektu Fidea

Tel. + 48 669 774 704

zofia.dorozalska@gmail.com

Zofia Dorożalska

Jestem kobietą u progu dorosłości i pacyfistką, która wierzy, że świadoma edukacja jest jedyną drogą do pokoju i porozumienia. Moim największym marzeniem jest szkoła, która uczy od najmłodszych lat szacunku, dialogu i kompetencji na miarę XXIw. Niesamowicie inspirują mnie ludzie, którzy na co dzień pokazują mi, że nie ma rzeczy, których nie da się osiągnąć ciężką pracą. Dzięki nim widzę jak wielki wpływ na nasz świat ma inicjatywa i otwartość na zmiany.

Fundator Fundacji Start-ED, Manager projektu Fidea

Tel. + 48 602 819 224

Kacper Gręda

Jestem współtwórcą projektu Fidea, zmęczonym obecnym systemem edukacji. Wierzę, że nie ma rzeczy, których nie da się naprawić, więc aktywnie działam na rzecz edukacji przyszłości. W ludziach najbardziej cenię sobie odwagę do rozmowy, a moją pasją są trudne dyskusje, prowadzone do 5 nad ranem. Marzę o szkole, która byłaby miejscem do nieustającej debaty i zachęcała do ciągłego stawiania sobie pytań i wytrwałego szukania odpowiedzi.

Manager ds. komunikacji

Szymon Mazaraki

Jestem młodym społecznikiem, aktywnie angażującym się w różnorodne projekty edukacyjno-obywatelskie. Szczególnie bliskie są mi tematy integracji z Unią Europejską oraz dialogu społecznego. Nie boję się wyzwań i zawsze mam pozytywne nastawienie, jestem otwarty i uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich kultury. Interesuję się fotografią, relacjami międzyludzkimi oraz rozwiązywaniem problemów współczesnego świata na skalę lokalną i globalną.

Manager ds. kreatywnych

Oliwier Stefański

Jestem twórcą projektów takich jak Częstochowski Przegląd Poezji czy Cafe Kultura, Laureatem tytułu Złotego Wilka olimpiady Zwolnionych z Teorii, studentem informatyki i pasjonatem psychologii. Wierzę, że interdyscyplinarność znosi ograniczenia i pomaga w czerpaniu z życia pełnymi garściami. Tworząc podręcznik kompetencji przyszłości chcę pokazać jak cieszyć się małymi rzeczami.