Fidea

projekt.fidea@gmail.com

Social media

Chcesz przekazać swojemu dziecku wiedzę o kreatywności i efektywnej nauce w ciekawy sposób? Stworzyliśmy aż 7 animowanych  e-lekcji, które Ci w tym pomogą! Każda lekcja jest pełna istotnej teorii oraz praktycznych ćwiczeń. Dzięki nim Twoja pociecha dowie się czym jest kreatywność i dlaczego jest taka ważna, pozna mnemotechniki oraz inne efektywne metody nauki oraz wiele wiele więcej!

Domowe E-lekcje Kreatywności - kolejny krok!

Domowe Warsztaty Kreatywności - na dobry początek

Domowe Warsztaty Kreatywności - na dobry początek

Fidea

Celem Projektu Fidea jest szerzenie kreatywności i promowanie świadomej edukacji. Chcemy wspierać rodziców w wychowywaniu wspierającym rozwój kreatywności i innych kompetencji przyszłości.

Naszym celem jest wspieranie rodziców w świadomym wychowaniu

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Chcesz uzyskać dostęp do darmowych e-lekcji?

Aby przejść do filmików,

kliknij przycisk!

Napisz do nas w formularzu poniżej!

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasze materiały pomogą Twojemu dziecku rozwinąć:

Z tego powodu stworzyliśmy dwa cykle materiałów edukacyjnych w formie krótkich animowanych filmików pełnych istotnej teorii oraz bardzo praktycznych ćwiczeń. Pierwszy cykl składa się z 3 lekcji i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 5 roku życia, a drugi składa się z 4 lekcji i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 10 roku życia.

 

Dla dzieci będzie to szansa na poznanie znacznie efektywniejszych metod nauki, które w przyszłości umożliwią im zdobywanie wiedzy w przyjemniejszy i skuteczniejszy sposób, a dla rodziców duża pomoc w rozwijaniu kompetencji przyszłości – kluczowych umiejętności XXI wieku.

  • Kreatywność

  • Pewność siebie

  • Myślenie przyczynowo-skutkowe

  • Efektywną naukę

  • Empatię

  • Radzenie sobie ze stresem

  • Rozwiązywanie problemów

  • Krytyczne myślenie

Chcesz zacząć świadomie wspierać rozwój kreatywności u swojej pociechy? Stworzyliśmy dla Ciebie Domowe Warsztaty Kreatywności czyli zbiór zabaw i ćwiczeń, których przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 10 minut. Z pomocą tych metod Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić. Kliknij poniżej, aby pobrać darmowy plik PDF.